Opis izdelka

GPON EPON 2,0 mm 1x16 ABS Okvir 1 16 SC/APC PLC Splitter Modul 1*16 Vlakna, Optični PLC Splitter

Značilnosti

*Odlične Mehanske,Majhna Velikost

*Visoka Zanesljivost

*Nizko vstavljanja Izgubo in nizko Polarizacija Odvisna izgubo

*Visoko kanal šteje

*Odlično Okolje za Stabilnost in Pogosto Uporabljajo

Aplikacije

*FTTx Napotitve(GPON/BPON/EPON)

*Kabelske televizije (CATV)

*Lokalna omrežja (LAN)

*Test opreme

*Pasivna optična omrežja(PON)

Specifikacije

11xN (s priključkom)

(Število Kanalov)

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

2×2

2×4

2×8

2×16

2×32

2×64

(Operacijski Wavelenth)

1260 1650

P Nivoju Vstavitve Izgubo

4

7.4

10.5

13.7

17

20.3

4.4

7.6

10.8

14.1

17.4

20.7

S Nivoju Vstavitve Izgubo

4.2

7.6

10.7

14

17.3

20.7

4.6

7.9

11.2

15

18.1

21.7

(Izenačenost)

0.4

0.6

0.8

1

1.2

1.6

0.8

1

1.2

1.5

1.8

2

(PDL)

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

(Return Loss)

več kot 55

(Usmerjenost)

več kot 55

(Vrste vlaknin)

ITU G657A

(Obratovalna temperatura)

-40 do 85

(Podaljšek dolžine)

1 m ali 1,5 m ali po meri

Informacije Za Naročanje

PLCS Vrata Tip

Tip Kabla

Vlakna Dolžina

Tip Konektorja

Package Slog

PLC Splitter

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Drugi Navedite

0,25 mm Golimi vlaken

Trak Vlaken

Fan-out z 0,9 mm Loose Tube

2,0 mm Kabel

3,0 mm Kabel

1 meter

1.5 meter

določite

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Drugi Navedite

Iz nerjavečega jekla rokav

Plastični Modul

19 1U Rack Mount

Drugi Navedite

  • Operacijski valovna dolžina: 1260nm-1650nm
  • Vstavljanje izgubo: 13.7 dBm
  • Postavka: 1*16 PLC Splitter Modul
  • Certificiranje: NOBEN
  • Blagovna Znamka: TRENSBATTER
  • Obratovalna temperatura: -40~85
  • Poreklo: CN(Izvora)
  • Usmerjenost: več kot 55dBm
  • Številka Modela: TT-PLC
  • Vrnitev Izgubo: več kot 55dBm
  • Vlakna Dolžina: 1m-1,5 m
  • Priključek: SC/APC


SKU: s631

Podobni izdelki

Brezplačna dostava

Dostava po celem svetu

Podpora 24/7

zgoraj Storitev

Moneyback

Vrnitev Exchange

Darila

Nagrade